Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Gjendet i mbytur 65-vjeçari në plazhin e Durrësit, çfarë thotë policia

Një 65-vjeçar është mbytur sot në plazhin e Durrësit. Ngjarja ndodhi rreth orës 13:45, në lagjen nr.13.

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se është gjetur i mbytur një shtetas i seksit mashkull rreth 65 vjeç, ende i paidentifikuar.

Nga këqyrja paraprake nuk konstatohen shenja dhune.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet