Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Fotot erotike të Bebe Rexhës, ja çfarë këshillash i jep i ati…

Ashtu si Dua dhe Rita, edhe Bebe Rexha bën shpesh protagonistë të rrjeteve sociale familjen e saj. Këtë herë këngëtarja me origjinë shqiptare ka zbuluar përmes një videoje të postuar në instastory se babai i saj nuk është aspak dakord me gjërat që poston.

Flamur Rexha, babai i këngëtares nuk është shumë suportues kur Bebe duhet të zhvishet për ndonjë klip ose koncert. Në një video të fundit që ajo e ka publikuar, dëgjohen kritikat e të atit i cili i tërheq vëmendjen për të qenit seksi.

“Ti mund jesh seksi dhe gjithçka, por të kesh klas dhe të tregohesh e zgjuar… Para se të bësh diçka fol me mamanë tënde. Nëna jote është shumë …”, dëgjohet në videon e publikuar nga Bebe.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet