Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

E zuri korrenti, vdes punëtori në një pallat në ndërtim në Tiranë

TIRANE-Një punëtor ka ndërruar jetë paraditen e sotme në një pallat në ndërtim tek “Medreseja” në kryeqytet. Viktima është 39-vjeç me inicialet A.B. Ai është gjetur pa shenja jete. Paraprakisht dyshohet se vdekja ka ardhur si pasojë e kontaktit me rrymën elektrike.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 19.08.2020, rreth orës 09:18, tek “Medreseja”, në një pallat në ndërtim është gjetur pa shënja jete, punetori shtetasi A.B., 39 vjeç.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes,ku paraprakisht dyshohet se vdekja ka ardhur si pasojë e kontaktit me rrymen elektrike .

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet