Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Do hapte shtëpi publike dhe do legalizonte hashashin, ndahet nga jeta Hazbi Kasaj

I njohur për shkak të “mallkimeve”, Hazbi Kasaj, personazhi kontravers që do të kandidonte për bashkinë e Këlcyrës teksa premtonte legalizimin e hashashit dhe hapjen e shtëpive publike është ndarë nga jeta.

Ai njihej në qytetin e tij si “Bikja” dhe do të mbahet mend për dozat e humorit që shkaktonte tek publiku sa herë që jepte deklarata për mediat.

Një prej batutave të tij më të njohura ishte :

“Kjo farë e keqe mos u shtoftë më në qytetin e Këlcyrës, pasi këtu janë më tepër budallenj sesa të mençur”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet