Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Çifti filmohet duke u goditur me shkelma e grushte, në mes të autostradës

Një përleshje e dhunshme me grushte shpërtheu në një autostradë në Houston, SHBA, mes një gruaje 20-vjeçare dhe një burri që ajo pretendon se e ndoqi atë dhe e grushtoi përmes dritares së veturës kur po priste në një semafor.

Analizë Quintana, pohon se burri, i paidentifikuar, u nis drejt saj me zemërim pasi ajo aksidentalisht i preu atij rrugën në trafik.

Pamjet tronditëse të një video që qarkullon në mediat sociale tregojnë vajzën e cila del nga makina e saj dhe debaton me burrin, para se mes tyre të filloj përleshja.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet