Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksident në Prrenjas, kamioni përplaset me furgonin dhe përmbyset në një arë

Dy drejtues mjetesh janë plagosur nga një aksident që është regjistruar në orët e para të ditës së sotme në Prrenjas.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 02:00 në një nga kthesat e Pishkashit. Një kamion me targa serbe ka dalë nga rruga pas përplasjes me një furgon me targa maqedonase.

Nga aksidenti janë plagosur drejtuesit e dy mjeteve, që janë transportuar drejt spitalit të Prrenjasit dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Report Tv siguron pamjet e aksidentit, ku duket kamioni që pasi ka dalë nga rruga ka përfunduar në një arë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet