Zbulohen fotot nga skandali seksual i Presidentit Clinton

Bota
Zbulohen fotot nga skandali seksual i Presidentit Clinton

Ish-Presidenti amerikan Bill Clinton duket shumë i kënaqur teksa shijon një masazh intim në qafë me një prej vajzave, viktima të përdhunimeve të Jeffrey Epstein në fotot e pazbuluara kurrë më parë.

Fotot zbulojnë edhe një herë lidhjet e Clinton me Epstein, teksa ish-Presidenti, 72 vjeç, po përgatitet të marrë pjesë në Konventën Demokratike në mbështetje të Joe Biden ditën e sotme.

Clinton ka udhëtuar disa herë me avionin privat të pedofilit të vdekur, ku dhe është socializuar me Ghislain Maxwell. Ish-Presidenti gjithashtu ka pasur akuza seksuale gjatë jetës së tij publike.

Edhe pse kanë kaluar shumë kohë, Presidenti i 42 i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, akoma është pjesë e lajmeve të tilla.

Në foto duket Clinton i ulur komd dhe qesh teksa Chauntae Davies, në atë kohë 22 vjeçe, i jep një masazh Bill-it. Vajza në atë kohë ishte masazhatore personale e Epstein.

Në deklaratat e saj Davies ka thënë se është përdhunuar nga Epstein, pasi është rekrutuar nga Maxwell.

Por, ndërsa Epstein tashmë ka vdekur, sytë janë drejtuar nga një tjetër personazh: Ghislaine Maxwell. Kjo e fundit ishte ajo që i siguronte Epstein vajza të mitura, për orgjitë në të cilat dyshohet se merrnin pjesë zyrtarë të lartë amerikanë dhe njerëz me pushtet në fusha të ndryshme të shoqërisë.

[gallery ids="1056031,1056032,1056033"]

ME TE LEXUARAT