Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Zbulohen fotot nga skandali seksual i Presidentit Clinton

Ish-Presidenti amerikan Bill Clinton duket shumë i kënaqur teksa shijon një masazh intim në qafë me një prej vajzave, viktima të përdhunimeve të Jeffrey Epstein në fotot e pazbuluara kurrë më parë.

Fotot zbulojnë edhe një herë lidhjet e Clinton me Epstein, teksa ish-Presidenti, 72 vjeç, po përgatitet të marrë pjesë në Konventën Demokratike në mbështetje të Joe Biden ditën e sotme.

Clinton ka udhëtuar disa herë me avionin privat të pedofilit të vdekur, ku dhe është socializuar me Ghislain Maxwell. Ish-Presidenti gjithashtu ka pasur akuza seksuale gjatë jetës së tij publike.

Edhe pse kanë kaluar shumë kohë, Presidenti i 42 i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, akoma është pjesë e lajmeve të tilla.

Në foto duket Clinton i ulur komd dhe qesh teksa Chauntae Davies, në atë kohë 22 vjeçe, i jep një masazh Bill-it. Vajza në atë kohë ishte masazhatore personale e Epstein.

Në deklaratat e saj Davies ka thënë se është përdhunuar nga Epstein, pasi është rekrutuar nga Maxwell.

Por, ndërsa Epstein tashmë ka vdekur, sytë janë drejtuar nga një tjetër personazh: Ghislaine Maxwell. Kjo e fundit ishte ajo që i siguronte Epstein vajza të mitura, për orgjitë në të cilat dyshohet se merrnin pjesë zyrtarë të lartë amerikanë dhe njerëz me pushtet në fusha të ndryshme të shoqërisë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet