Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Vlorë/ Kapet peshku ton mbi 200 kilogramë

Surprizë gjigante gjatë peshkimit!

Një peshk ton mbi 200 kilogramë është kapur me grep mbasditen e djeshme në Vlorë.

“Është shumë peshk i madh. Edhe ne u habitëm se s’kemi parë. Kemi parë një kuintalë e 80 kile, ky është mbi 2 kuintalë”, shprehet kapiten Spiro.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet