Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

‘Shpërthen’ koronavirusi në burgun e Peqinit, infektohen 10 punonjës të burgut

Dhjetë punonjës të burgut të Peqinit kanë rezultuar pozitiv me Covid-19 gjatë 24 orëve të fundit, ndërkohë që pjesa tjetër e personelit është karantinuar.

Për shkak se shumë punonjës të burgut kanë rezultuar pozitiv është shtuar frika edhë në radhët e të burgosurve.

Sakaq kujtojmë se sot në vendin tonë kanë rezultuar 155 persona pozitiv me Covid-19, ndërkohë që dy persona kanë ndërruar jetë.

Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë kryer 932 testime për vlerësimin e infektimit nga virusi SARS COV2, dhe 155 persona janë konfirmuar pozitivë me COVID-19.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet