Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Kultivonte lëndë narkotike, arrestohet 55-vjeçari në Memaliaj

Një 55-vjeçar me iniciale A.B është arrestuar nga policia e Gjirokastrës mbrëmjen e sotme në fshatin Vasjar, bashkia Memaliaj.

Sipas burimeve raportohet se 55 vjeçari është vënë në pranga për shkak të kultivimit të lëndëve narkotike.

Po ashtu është proceduar penalisht në gjendje të lirë edhe një tjetër shtetas me iniciale E.B.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet