Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Gjendet i pajetë në banesë një pushues në Pogradec, policia: Nuk ka shenja dhune

POGRADEC
Gjendet i pajetë në person në banesë në Pogradec. Sipas të dhënave paraprake pushuesi rreth të 60-ave është gjetur pa shenja jete në banesën që kishte marrë me qira për pushime.

Nga këqyrja paraprake është bërë e ditur nga policia se nuk ka shenja dhune dhe dyshohet vdekje natyrale. Pronari i banesës, i kishte trokitur në derë sot pasi nuk e kishte parë në mëngjes. Policia po heton për shkakun e vdekjes së tij.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet