Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

E ëma nuk kishte mundësi ti paguante funeralin, dalin detaje tronditëse nga foshnja i braktisur në kazan

Një fëmijë prematurë i pajetë është braktisur në një kazan plehrash në kryeqytet në zonën e Ali Demit, pranë ish-markatës së vjetër. Burime bëjnë me dije se foshnja i pajetë, i se.ksit mashkull i përket një gruaje nga Tepelena, e cila nuk kishte para për agjensitë funerale dhe e ho.dhi në kazan.

Forcat policore kanë mbërritur në maternitetin e ri për të hetuar rreth kësaj çështje. Policia njofton se ka nisur hetime për identifikimin dhe shoqërimin e personit që e hodhi në kosh foshnjen e pajetë.

Informacion paraprak: Në lagjen “Ali Demi”, mbrapa ish-markatës së vjetër, në koshin e mbeturinave është gjetur pa shenja jete një foshnje i gjinisë mashkullore.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe shoqërimin e shtetasit/es që ka hedhur në kosh foshnjën.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet