Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ditë zie për këngëtarin e njohur shqiptar, dedikim prekës për ndarjen nga jeta e të vëllait

Këngëtari i njohur Sabri Fejzullahu, ka njoftuar sot për ndarjen nga jeta të vëllait të tij.

Ai ka kushtuar një dedikim prekës në profilin e tij në “Instagram”, duke postuar një foto ku shihet bashkë me të vëllain.

“Shkove shpejt abej! Do të më mungosh shumë. Të Zotit jemi, tek ai do të kthehemi! Shpirti yt u bëftë dritë”, shkruan Sabri Fejzullahu.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet