Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Derra, mos bëfshi pikën e hajrit”, këngëtari shqiptar shpërthen kundër pushuesve në Jug

Plehrat e hedhura kudo në vendin ku pushojmë, është një problematikë e vjetër në vendin tonë, e një gjë e tillë duket se ka shqetësuar këngëtarin Landi Hysi, nga “West Side Family”.

Këngëtari ka postuar disa video në llogaritë e tij sociale duke përdoru një gjuhë aspak të lehtë ndaj disa njerëzve që kanë festuar në jug e i kanë lënë mbetjet aty:

“Mos ardhshi më ktu e mos e bofshi pikën e hajrit asgjëkundi me këtë sjellje!! Derra e dosa. Shqipëria është një vend i bukur por me sjellje të tilla nuk kemi për të shkuar asgjëkundi”- dëgjohet të thotë Landi Hysi, madje në fund i thotë dhe legena.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet