Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Del video e socialistit duke kryer marrëdhënie seksuale

Një anëtar i Partisë Socialiste në Brazil është bërë fokusi i mediave botërore, pasi video e tij duke kryer marrëdhënie intime po bën xhiron e botës.


Leonel Brizola ka harruar kameran e “ZOOM” ndezur teksa ai dhe anëtarët e tjerë po zhvillonin një takim online.

Kolegët e tij panë gjithçka, por pasi Leonel mbaroi aktin seksual, iu bashkua mbledhjes sikur asgjë nuk kishte ndodhur.

Nuk dihet nëse është marrë ndonjë masë administrative për Brizola, por video e këtij momenti është duke bërë xhiron e botës. Për më shumë ju ftojmë ta ndiqni.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet