Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Vlorë/ Shoferi humb kontrollin, furgoni i mallrave kthehet përmbys!

VLORË- Një furgon mallrash është aksidentuar mëngjesin e sotëm në autostradën Fier-Vlorë.

Burime paraprake bëjnë me dije se shkak i aksidentit ka qenë humbje e kontrollit nga shoferi i furgonit.

Kjo situatë ka shkaktuar radhë të gjata në autostradë, ndërsa nuk dihet ende nëse të lënduar.

Për momentin drejt vendngjarjes janë nisur policia dhe ambulanca.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet