Vlorë/ Shoferi humb kontrollin, furgoni i mallrave kthehet përmbys!

Aktualitet
Vlorë/ Shoferi humb kontrollin, furgoni i mallrave kthehet përmbys!

VLORË- Një furgon mallrash është aksidentuar mëngjesin e sotëm në autostradën Fier-Vlorë.

Burime paraprake bëjnë me dije se shkak i aksidentit ka qenë humbje e kontrollit nga shoferi i furgonit.

Kjo situatë ka shkaktuar radhë të gjata në autostradë, ndërsa nuk dihet ende nëse të lënduar.

Për momentin drejt vendngjarjes janë nisur policia dhe ambulanca.

ME TE LEXUARAT