Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Të shtënat ndaj 31-vjecarit në Patos, identifikohet autori i plagosjes, shoqërohen dy persona

Identifikohet autori i plagosjes me armë ndaj Klajdi Sulos në Patos.

Sipas burimeve thuhet se Policia është vënë në ndjekje të tij ndërkohë janë shoqëruar dy persona që kanë dijeni për ngjarjes.

31- vjeçari Klajdi Sulo është parë ditën e sotme të lëvizë shpesh me automjetin e tij nëpër Patos, ndërkohë që të shtënat kanë ndodhur ekzakt në të njëjtin vend si 4 muaj më parë.

Ngjarja e asojkohe nuk u zbardh dot dhe nuk dihet nëse dy ngjarjet kanë lidhje me njëra tjetrën.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet