Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Shqiptari tenton të hidhet nga dritarja, shpëtohet mrekullisht nga karabinierët

Një shqiptar në Itali tenton vetëvrasjen por është shpëtuar mrekullisht nga karabinierët.

Mediat vendase shkruajnë se shqiptari, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, kërcënoi se do të hidhej nga dritarja e katit të dytë, të një ndërtese në Itali.

Shqiptari është shpëtuar falë ndërhyrjes së policisë dhe telefonatës së gjat qetësuese.

Policia arriti ta qetësonte, duke e mbajtur në telefon dhe duke e bindur të zbriste nga dritarja.

Ngjarja ka ndodhur ne Pedagna, ndersa nuk dihen arsyet e tentativës së vetëflijimit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet