Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Presidenti i Portugalisë ndihmon nga mbytja dy gra, ndonëse është 71 vjeç

Presidenti i Portugalisë i cili është 71 vjeç, u fotografua të Shtunën duke lundruan me kanoe në det, kur sheh dy gra që po mbyteshin. Ai nuk e ka menduar dy herë dhe është hedhur në det për t’i ndihmuar.

Më vonë ai u tha gazetarëve se gratë i kishte marrë rryma detit.

Pamjet e videos kapën në momentin kur ai notoi në det për t’i ndihmuar ata. Një burrë ishte tashmë atje, ndërkohë u afrua edhe një djalë me ski.

Presidenti, Rebelo de Sousa aktualisht është me pushime në Algarve në një përpjekje për të promovuar turizmin.K.K/LajmiFundit.al

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet