Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Përfshihet nga flakët kodra me ullinj në Fier, banorët dhe zjarrfikëset në ‘luftë’ me zjarrin

Një vatër zjarri ka rënë këtë mbasdite në Portëz të bashkisë Fier. Nga flakët është përfshirë një kodër me ullinj e shkurre.

Në vendngjarje kanë mbërritur 2 zjarrëfikëse, të cilat po ndihmohen për shuarjen e flakëve edhe nga banorët e zonës.

Terreni është i vështirë dhe flakët favorizohen nga era.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet