Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Motra e Sharon Stone infektohet me korona, reagon aktorja: “Ndodhi për fajin tuaj…”

Ish modelja, aktorja, producentja Sharon Stone ka ndarë me ndjekësit e saj lajmin që motra e saj Kelly është infektuar me Covid-19.

Por ajo që është më problematike është fakti së Kelly vuan dhe sëmundja e lupus-it (një sëmundje kronike ínflamatore në të cilën vetë sistemi imunitar i trupit sulmon organet dhe indet) dhe tashmë është shtruar në spítal.

Pasi ju kërkoi ndjekësve të ndiznin një qiri për Kelly dhe burrin e saj Bruce aktorja gjithashtu ka kritikuar ashpër ata që nuk mbajnë maska.

’I vetmi vend ku shkoi ishte farmacia. Është faji i njerit prej nesh i atyre që nuk mbajnë maskën’ shkruan ndër të tjera Sharon Stone.

Kelly së bashku me burrin e saj janë shtruar në spital dhe janë në kujdesin e mjekëve.

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet