Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ministri i aviacionit: “Nigeria do të rihapë aeroportet për fluturime ndërkombëtare, më 29 gusht”

Ndërkohë që gjithë vendet e Europës po shtojnë masat e sigurisë, duket se për Nigerinë virusi ka reaguar në tjetër formë.

Nigeria do të rihapë aeroportet e saj, duke filluar që nga 29 gushti, tha të hënën ministri i aviacionit.

Aeroportet kanë mbyllur më 23 mars të gjitha fluturimet, si pjesë e përpjekjeve të vendit për të luftuar koronavirusin.K.K/LajmiFundit.al

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet