Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Këngëtarja nga Kosova i kërkon publikisht Metës pasaportën shqiptare: E dua aq shumë ta kem sa s’ka!

Këngëtarja e mirënjohur nga Kosova, Filloreta Raçi e njohur si Fifi, i ka kërkuar Presidentit Meta publikisht t’ia japë asaj pasaportën shqiptare.

Fifi edhe pse jeton në Shqipëri nuk ka pasaportë shqiptare dhe këtë e ka zbuluar në Instagram ku një fanse e pyet nëse e ka pasaportën shqiptare apo jo.

Këngëtarja i përgjigjet se fatkeqësisht nuk e ka dhe do të donte shumë ta kishte prandaj i kërkon publikisht Metës që t’ia japë një të tillë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet