Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

E rëndë në Fier, plagoset me armë zjarri në rrethana misterioze një 31-vjeçar

Një 31 vjeçar është plagosur me armë zjarri në rrethana ende të paqarta ditën e sotme në Patoz. 31-vjeçari është dërguar në në Spitalin Rajonal Fier nën kujdesin e mjekëve.

Njoftimi i Policisë:

Patos, Fier
Informacion paraprak

Sot rreth orës 19:00, në Patos, në afërsi të fushës së sportit, në rrethana ende të paqarta është plagosur me armë zjarri shtetasi K. S., 31 vjeç, banues në Patos.

31 vjeçari dodhet në Spitalin Rajonal Fier nën kujdesin e mjekëve.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj, identifikimin dhe kapjen e autorit/ëve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet