Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Arrestohet 32-vjeçari me rrezikshmëri të lartë në Sarandë, kanosi e plagosi një person

Një 32-vjeçar ka rënë në prangat e Policisë së Sarandës, pasi një ditë më parë dyshohet se është konfliktuar fizikisht dhe ka kanosur shtetasin A. F.

Ky i fundit ndodhet në Spitalin e Sarandës, duke marrë ndihmë mjekësore, ndërsa i riu Edmond Abazi po përballet me drejtësinë.

32-vjeçari rezulton me precedent të shumëfishtë dhe me rrezikshmëri të lartë. Ai ka qenë i dënuar për vjedhje, plagosje, armëmbajtje, shkelje të rregullave të qarkullimit, etj.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet