Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksident i rëndë në Elbasan, përplasen dy makina ‘kokë më kokë’, njëra shkrumbohet në pjesën e motorrit

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Elbasan – Peqin në fshatin Lolaj.

Bëhet e ditur se dy mjete janë përplasur mes tyre, ndërkohë që ende nuk behet e ditur nëse ka të
lënduar apo jo.

Si pasojë e përplasjes njëri prej mjeteve është shkrumbuar në pjesën e motorrit. Zjarrfikësja ka mbërritur në vendin e ngjarje, ndërkohë që policia ka nisur hetimet.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet