Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Zyrtare/ Ja cili do të jetë trajneri i ri i Barcelonës

Humbja katastrofike kundër Bayern Munich në çrekfinalet e Champions ka vulosur nisjen e revolucionit te Barcelona. Emri i trajnerit të ri është çështja e parë që duhet zgjidhur. Mediat katalunjase janë të sigurta se pasardhësi i Setien në pankinën “blaugrana” është Ronald Koeman.

Aktualisht në krye të kombëtares holandeze, ish-mesfushori pritet te marrë drejtimin e Barcelonës duke nisur nga sezoni i ardhshëm. Por nuk përjashtohet dhe një zgjidhje më e guximshme. Bëhet fjalë për Xavi Hernandez, që edhe më parë ishte shumë pranë rikthimit në rolin e trajnerit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet