Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Pogradec, makina shpërthen në flakë në ecje, shpëton shoferi

Një makinë është djegur në ecje, në aksin nacional Korçë-Pogradec.

Sipas burimeve thuhet se mjeti ka qenë në ecje kur ka shpërthyer në flakë, ndërsa drejtuesi i tij ka arritur të dalë menjëherë jashtë.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të fshatit Çerrave, ku fatmiresisht nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Nga të dhënat e para dyshohet se ka qenë aksidentale.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet