Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Po ushtronte kontrolle në pikëkalimin e Kakavijës, policia kap trafikantin me makinën plot me drogë

Duke përfituar nga situata, kishte siguruar leje për të dalë nga Shqipëria dhe futur në shtetin fqinj, por dyshimet që ka krijuar, kanë bërë që ndaj tij të ushtrohej një kontroll.

Nga burimet mësohet se një operacion rastësor i policisë pranë Doganës së Kakavijës, sa ndalur një shtetas, ende i paidentifikuar, i cili po tentonte të kalonte me mjetin e tij, një sasi prej rreth 15 kanabis drejt Greqisë.

Drejtuesi i mjetit sipas gazetares sipas burimeve thuhet se është një i ri nga Lunxheria e Gjirokastrës, ndërsa ngjarja është regjistruar në Rezervat.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet