Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Motori i uji përplaset me shkëmbin në Shëngjin, plagoset rëndë një 50-vjeçar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Plazhin e Shëngjinit.

Sipas burimeve thuhet se një motor uji, ku udhëtonin dy persona, është përplasur me një shkëmb dhe për pasojë është dëmtuar rëndë shtetasi P. M., rreth 50 vjeç.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të “Ranës së Hedhun”, ku për t’i ardhur në ndihmë të dëmtuarit është thirrur një gomone, e cila e ka transportuar atë për te Porti i Shëngjinit, dhe më pas autoambulanca e ka dërguar drejt Spitalit të Lezhës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet