Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Xhemi Shehu konfirmon largimin nga ‘Portokalli’

Moderatorja, Xhemi Shehu, nuk do të jetë më pjesë e “Portokallisë”.

Lajmi që qarkullonte në formën e thashethemeve, u konfirmua nga vetë Xhemi, përmes një komenti në Instagram.

Në foton e postuar nga mikesha e saj, Arbana Osmani, një prej ndjekësve i drejtohet Xhemit për ta pyetur nëse lajmi i largimit të saj është i vërtetë apo jo.

Shehu, është përgjigjur me “PO”, duke i dhënë fund njëherë e mirë dyshimeve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet