Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Presidenti Meta poston foto me hudhër sipër kokës: Shumë i lumtur të jem sot në …

Presidenti Ilir Meta përshëndet fansat e tij me një foto nga Himara.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Meta shkruan se po përjeton një lumturi shumë të madhe në Pilur të Himarës, me pamjen e mrekullueshme të kështjellës. Në foton e publikuar, vërehet edhe një hudhër.

Postimi i plotë:

“Shumë i lumtur të jem sot në Pilur të Himarës, në këtë kështjellë të pamposhtur të patriotizmit dhe simbol të bukurisë natyrore shqiptare, për të vlerësuar Kapedanët e Bregut dhe Luftës së Vlorës, por dhe disa nga emblemat e polifonisë sonë të mrekullueshme”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet