Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Bleona Qerreti del e zhveshur në rrugë dhe….rrëzohet

Kengetarja Bleona Qereti së fundmi ka realizuar një set fotografish në rrugët e Amerikës. Gjatë xhirimeve asaj i ka ndodhur një e papritur.

Gjate ecjes, këngëtarja ka rrëshkitur dhe është rrëzuar në trotuar.

Bleona shihet pa reçipeta, vetëm me një rrjetë në trup dhe mbathje. Sipër ka veshur një xhaketë dhe në këmbë një palë çizme të bardha me taka.

Çizmet e saj kanë rrëshkitur dhe Bleona u rrëzua. Këtë moment ajo vetë e ka publikuar në “Instagram” dhe shkruan:

“Plagosje ne krye te detyres”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet