Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Nëna e infektuar me koronavirus sjell në jetë foshnjën e saj tek “Koco Gliozheni”

Një nënë në moshë të re ka sjellë në jetë fëmijën e saj tek materniteti “Koco Gliozheni” në Tiranë.

Mësohet se nëna ka qenë e infektuar me Covid-19, në momentin që ka sjellë në jetë foshnjën.

Burime bëjnë me dije se fëmija ka ardhur në jetë shëndoshë e mirë.

Nëna e fëmija kanë lënë tashmë spitalin dhe janë shëndoshë e mirë, në gjendje të stabilizuar shëndetësore.

Foshnja, ditën që ka lënë spitalin, ka qenë negativ në testin ndaj koronavirusit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet