Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Mjekja Silvana Bala shpërthen në lot, kolegia e saj e ngushëllon

Silvana Bala, drejtuese e Shërbimit të Pneumologjisë, në spitalin “Shefqet Ndroqi” ka shpërthyer në lot brenda dyerve të spitalit.

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka ndarë një foto në profilin e saj zyrtar ku Bala shfaqet e përlotur ndërkohë që kolegia e saj e ngushëllon.

Manastirliu nuk ka bërë koment lidhur me momentin e vështirë që ka përlotur bluzat e bardha.

“Heronj”, shkruan ajo krah fotos, duke shprehur mirënjohje për punën e tyre.

Heronj 🙏🏻

Gepostet von Ogerta Manastirliu am Freitag, 14. August 2020

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet