Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Manastirliu publikon mesazhin e mjekëve shqiptarë e italianë: Mbani maskë që të mbroheni nga COVID-19

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, me anë të një postimi në “Facebook” ka publikuar mesazhin e mjekëve shqiptarë e italianë.

Mjekët thonë se të gjithë duhet të mbajnë maska në këtë periudhë, duke u shprehur se vetëm kështu e me distancim social, mund të shmanget transmetimi i Covid-19.

Postimi i Ogerta Manastirliut:

A je aq i fortë sa të mbash një maskë?

Ju lutem dëgjoni thirrjen e mjekëve shqiptarë dhe italianë, që së bashku luftojnë 🤜COVID19🤛

#MbroVeten #MbroTëTjerët

#TëNdihmojmëEkipetMjekësore

Vendose maskën, mbro veten dhe të tjerët

A je aq i fortë sa të mbash një maskë? Ju lutem dëgjoni thirrjen e mjekëve shqiptarë dhe italianë, që së bashku luftojnë 🤜COVID19🤛#MbroVeten #MbroTëTjerët #TëNdihmojmëEkipetMjekësore

Gepostet von Ogerta Manastirliu am Freitag, 14. August 2020

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet