Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Këngëtari shqiptar shërohet nga koronavirusi, ja kush janë personat e parë që takon

Para disa kohësh këngëtari i njohur shqiptar, Art Abazi njoftoi ndjekësit e tij në rrjetet sociale se ishte prekur nga Covid-19 dhe se ndodhej i izoluar në shtëpinë e tij.

Pas dy javësh, këngëtar ka postuar një foto në “Instastory”, ku shihet duke drekuar me të atin dhe të dashurën e tij. Mesa duket Arti e paska kaluar këtë virus dhe tani gëzon shëndet të plotë.

Rreth dy javë më parë, pasi bëri tamponin, këngëtari Art Abazi dha lajmin për ndjekësit në rrjete sociale duke thën se kishte patur disa probleme serioze shëndetësore që në fund rezultoi të ishte virusi famëkeq.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet