Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Të shtëna me armë zjarri në Vlorë, ‘kërcet’ sherri mes të rinjve

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar mesditën e sotme në qytetin e Vlorës. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen “10 korriku”. Disa të rinj janë konfliktuar. Sherri ka agravuar deri në përdorim e armëve prej tyre. Nuk bëhet me dije nëse ka të plagosur nga ngjarja në fjalë. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes.

Vijon…

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet