Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Edi Rama ‘fotografohet’ në Jug, pushime në resortin luksoz

Kryeministri i vendit Edi Rama ka vendosur që këtë vit ditët e nxehta të gushtit ti kalojë në Jug të Shqipërisë.

Ai është fotografuar sot në Sarandë së bashku me bashkëshorten e tij, ku me siguri pranë tyre do të jetë dhe i vogli Zaho.

Kreu i qeverisë shihet mjaft i qeshur nën shoqërinë e bashkëshortes Lindës teksa po pushojnë në një prej hoteleve më luksoze.

Foto u publikua nga abc news.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet