Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

David Beckham bën blerjen e parë për ekipin e tij, merr lojtarin e Juventus-it

Blaise Matuidi është një lojtar i ri i Inter Miami.

Ish-mesfushori i PSG dhe Juventus bëri deklaratat e tij të para në faqen zyrtare të klubit amerikan: “Jam shumë i lumtur dhe i nderuar që jam pjesë e Inter Miami.

Shpresoj se do të fitojmë shumë trofe së bashku. Një sfidë e madhe për mua.

Mezi pres të takoj shokët dhe tifozët e mi të ri të skuadrës.

Shpresoj të bëj maksimumin dhe të punoj shumë,” tha ai.

Matuidi do të veshë fanellën me numrin 8.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet