Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Kosovë/ Policia arreston një person, i cili ka abuzuar seksualisht me dy të mitura

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Prishtinë i cili dyshohet të ketë pasur marrëdhënie seksuale me dy vajza të mitura

Sipas një njoftimi nga Policia, i arrestuari ka abuzuar me dy të miturat një javë më parë, ndërsa shtohet se viktimat, janë dërguar në ekzaminim mjekësor.

“Me datën 11.08.2020 është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar për shkak se dyshohet të kryer marrëdhënie seksuale me dy viktimat e mitura femra kosovare. dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, kurse viktimat do të dërgohen në ekzaminim mjekësor”, njofton Policia.

Policia e Kosovës nuk ka bwrw ende të ditur emrin e agresorit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet