Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Aksident tragjik në Kalimash, makina del nga rruga, një i vdekur dy të plagosur

Një aksident me pasojë vdekje e një personi ka ndodhur në autostradën Kalimash-Morinë. Aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur “Shkodra Beton”, ku një mjet tip “Golf”, ka dal nga rruga.

Për pasojë ka humbur jetën një shtetas ende i paidentifikuar, ndërsa janë plagosur dhe dy të tjerë, ku njëri ndodhet në gjendje të rëndë.

Të plagosurit janë dërguar në spitalin e Kukësit, ku po marrin ndihmë mjekësore.

Në vendin e ngjarjes ndodhet grupi hetimor ku po punon për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet