Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Ndërron jetë 69-vjeçarja, bie nga shkëmbi në plazhin e Ksamilit

SARANDË-Një 69-vjeçare ka ndërruar jetë, pasi është rrëzuar aksidentalisht nga një shkëmb në plazhi e Ksamilit.

Ajo është identifikuar si Kristina Cauli, nga Berati. Pasi ra nga lartësia ajo është transportuar me urgjencë drejt Spitalit te Sarandës në gjendje të rëndë, por nuk ka mundur të mbijetojë nga plagët e marra.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet