Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Dhunon bashkëjetuesen e tij, përfundon në pranga 29-vjeçari nga Berati

Specialistët e Seksionit për Krimet në Berat arrestuan në flagrancë shtetasin A.K., 29 vjeç, banues në Berat.

Arrestimi i tij u bë pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëjetueses së tij.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat për veprën penale “Dhuna në familje”, parashikuar nga neni 130/a i Kodit Penal.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet