Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Avioni fluturon shumë pranë plazhit, alarmohen pushuesit

Pushuesit e një plazhi në Portugali, janë bërë dëshmitarë të një ngjarje të pazakontë.

Një aeroplan “Aribus A380” fluturoi shumë ulët në bregdetin e Algarve dhe ky veprim nxiti zemërimin e pushuesve.

Në videon e publikuar shikohet aeroplani teksa bën manovra në lartësi diku tek 230 metra, ndërsa pushuesit janë parë duke braktisur bregun, pasi i druheshin një rrëzimi të mjetit fluturues.

Është e paqartë arsyeja se përse piloti po fluturonte në atë lartësi… Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet