Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Zyrtare, Ilir Daja trajner i ri i Partizanit

Tashmë është zyrtare, Ilir Daja është trajneri i ri i Partizanit. Ajo që flitej prej kohësh, me palët që kishin gjet akordin paraprak, tashmë finalizohet me një kontratë zyrtare.

Ish trajneri i Skënderbeut rikthehet në kryeqytetet këtë herë për të drejtuar ekipin e kuq.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet