Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Video/ Jason Derulo i thyen dhëmbët Will Smith gjatë lojës në golf

Këngëtari dhe aktori shumë të njohur dhe të pëlqyer në mbarë botën, teksa kishin shkuar për të luajtur Golf, jo çdo gjë shkon siç e kishin menduar. Teksa po bënin një video në Tik Tok, Jason Derulo teksa lëkunte shkopin e golfit, në vend të topit godet will Smith.

Aktori 51 vjeçar është shtrir menjëherë në tokë, duke mbajtur gojën me dorë. Sidoqoftë aktori e ka marrë situatën me të qeshur dhe nuk e ka ndaluar xhirimin e videos, por kanë filluar të qeshin.

Në video Smith thotë se tashmë ishte radha e tij për të gjuajtur, ndërkohë Derulo i thotë se më mirë të uleshin dhe të bisedonin për këtë.

Will gjithashtu postoi në rrjetet e tij sociale foto me dhëmbë të thyer. Duket se aktori nuk e vret mëndjen për ngjarjen e ndodhur por ka vazhduar të shijojë momentin.K.K/LajmiFundit.al

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet