Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

“Jam e lirë”, këngëtarja fiton betejën me koronavirusin dhe nis pushimet

Këngëtarja Adelina Thaçi rezultoi pozitive me COVID-19 në fillim të korrikut, por duket se tashmë e ka mposhtur virusin.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, ajo ka treguar se tashmë ka nisur dhe pushimet me familjen e saj. “Jam e lirë, në Sarandë, me familjen time”, shkruan ajo, duke lënë të nënkuptohet se e ka fituar betejën me virusi.

Më 8 korrik, këngëtarja zbuloi se ishte infektuar nga koronavirusi, dhe kishte simptoma si lodhje, dhimbje të syve, dhimbje koke dhe qafe.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet