Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Infektohen me koronavirus 8 persona në Patos, ishin në një dasmë në Zharrëz

Koronavirusi vazhdon që të përhapet në vend, duke infektuar shumë shqiptarë me Covid-19.

Burime bëjnë me dije se 8 persona janë infektuar me Covid-19 në Patos.

Ata janë infektuar, pasi ishin në një dasmë në Zharrëzh.

Zhvillimi i dasmeve këtë periudhë ka qenë problematike.

Shpesh herë pronarët e lokaleve kanë marrë gjoba të majme, kur nuk kanë respektuar masat ndaj virusit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet