Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

E trishtë në Sarandë/ Fëmija 13 vjeçar përfundon i vdekur në spital, mbeten mister shkaqet

Një fëmijë 13-vjeçar, i identifikuar me inicialet D.M., ka shkuar pa shenja jete në spital. Ngjarja e rëndë ndodhi mëngjesin e sotëm në qytetin e Sarandës.

Është ende e paqartë se cfarë i ka marrë jetën të miturit nga Delvina. Dyshohet se fëmija ka qenë me një grup shokësh tek plazhi Shpella në Lukovë para se të dërgohej në spital.

Detajet mbeten të konfirmohen nga burime policore, ndërkohë që grupi hetimor po punon për të zbardhur shkaqet e ngjarjes së rëndë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet